Terug

Bungalow à Somme-Leuze

Een bezoek aanvragen
Algemene informatie

Prijs : 215 000 €

Kadastraal inkomen : 233 €

Slaapkamer(s) : 1

Badkamer(s) : 1

Locatie : Clos du Renard 15, Somme-Leuze

Totale oppervlakte : 72 m²

Oppervlakte grond : 566 m²

Bouwjaar : 1976

Beschrijving van de woning

MCA Immobilier biedt u deze hedendaagse bungalow aan in het rustige Somme-Leuze. Met haar grijze bekleding en houten accenten onderscheidt ze zich meteen van de traditionele bouw. Volledig gelijkvloers omvat de woning 72 m² bewoonbare oppervlakte met een lichtrijke open woonkeuken, een ruime veranda waar gemakkelij een tweede kamer kan gemaakt worden, één slaapkamer en een badkamer. Buiten geniet u van een ruim houten overdektterras met prachtig uitzicht op het landschap. Op een perceel van 566 m² biedt deze woning nog heel wat potentieel, ideaal voor wie modern wooncomfort zoekt in een rustige omgeving.📩 info@immomca.be | ☎ 086/32.36.76 | www.immomca.be

Financiële informatie

Prijs : 215 000 €

Kadastraal inkomen : 233 €

Registratierechten : 26 875 €

Notariskosten : 2 249 €

Notariskosten BTW : 2 721 €

Totale kosten : 29 596 €

Totale prijs : 244 596 €

Ter informatie de geschatte kosten. Neem contact op met uw notaris voor de juiste kosten en afrekening.

Energiecertificaat

PEB No. : 20260508005746

Energieprestaties : 399 kWh/m².an

Juridische kennisgeving

Voorkeursrecht mogelijk : Niet van toepassing

Bouwvergunning verkregen : Ja

Aanhaling voor bouwovertredingen : Niet van toepassing

Algemene informatie

Prijs : 215 000 €

Kadastraal inkomen : 233 €

Slaapkamer(s) : 1

Badkamer(s) : 1

Locatie : Clos du Renard 15, Somme-Leuze

Totale oppervlakte : 72 m²

Oppervlakte grond : 566 m²

Bouwjaar : 1976

Toon op de map
Bereken uw kosten!
Ga naar notaris.be

De controle-instantie: Instituut voor Professionele Makelaars (IPI), Luxemburgstraat 16B, 1000 Brussel / IPI nr. 503725 (België), Geregistreerd vastgoedmakelaar - Xavier BACLÈNE / IPI nr. 508449 (België), Geregistreerd vastgoedmakelaar - Bram VANDENBOSSCHE / IPI nr. 508605 (België), Geregistreerd vastgoedmakelaar - Jean-Yves THIRION / Beroepsaansprakelijkheidsverzekering AXA Belgium S.A. 730.390.160 / Immo Chalets d'Ardennes SRL & ImmoKJ: ondernemingsnummer 0876.913.553 - BTW BE 0876.913.553 / ImmoKJ: ondernemingsnummer 0713.977.309 - BTW BE 0713.977.309